Domaći fudbal
Velež raskinuo ugovor sa golmanom

Fudbalski klub Velež Mostar obavještava sve svoje članove, navijače i prijatelje Kluba, kao i cjelokupnu sportsku javnost, da je dogovoren sporazumni raskid saradnje sa našim golmanom Markom Jovičićem, saopštili su iz Veleža.
Marko Jovičić rođen je 02. februara 1995. godine u Beogradu, Srbija. Prve fudbalske korake napravio je u Fudbalskom klubu Partizan. Tokom karijere još je branio za Žarkovo, Teleoptik, Hibernians FC i Inđiju, a u redove mostarskih Rođenih dolazi u januaru 2022. godine iz malteškog Mosta FC.
Veležov crveni dres nosio je u 8 navrata u kojima je 4 puta uspio sačuvati svoju mrežu netaknutom. Za vrijeme svog boravka u Mostaru svojim radom i odnosom pokazao se kao odlična i uistinu dostojna konkurencija prvom čuvaru mreže Slaviši Bogdanoviću.
Fudbalski klub Velež Mostar našem Marku najiskrenije zahvaljuje za profesionalan pristup i doprinos igrama Crvenih, te mu želi mnogo sreće i uspjeha u nastavku njegove fudbalske karijere, navodi se u objavi Veleža.
-
Fudbal4 dana ago
Alen Halilović otišao iz kluba, znate li koja mu je tržišna vrijednost danas?!
-
Fudbal7 dana ago
Lautaro je pogodio, ali velike zasluge za gol Intera ima Džeko! (VIDEO)
-
BH Reprezentacija3 dana ago
Šta će na ovo reći Faruk Hadžibegić: Član Izvršnog odbora Nogometnog saveza BiH sastao se u Sarajevu s Vahidom Halilhodžićem
-
BH Reprezentacija5 dana ago
Kakva je veza talentovanog stopera Ajaxa sa BiH?
-
Domaći fudbal7 dana ago
Preminuo nekadašnji golman Željezničara
-
Domaći fudbal1 sedmica ago
Doskorašnji fudbaler Željezničara okačio kopačke o klin u 25. godini?!
-
Ino fudbal1 sedmica ago
Preokret: Hadžiahmetović potpisuje za velikana?
-
Domaći fudbal4 dana ago
Kontakti uspostavljeni: Zvučno ime pregovara sa Sarajevom