Domaći fudbal
Zvanično: Jakirović otišao iz Zrinjskog, ima novi posao

Sergej Jakirović od danas više nije glavni trener prve momčadi HŠK Zrinjski Mostar, a karijeru će nastaviti u HNK Rijeka.
Sporazumni raskid suradnje je dogovoren nakon obavljenog razgovora u kojem je dosadašnji šef stručnog stožera iskazao želju za odlaskom te nakon potpisanog Sporazuma između HŠK Zrinjski i HNK Rijeka, naveli su iz Zrinjskog.
HŠK Zrinjski zahvaljuje Sergeju Jakiroviću na uspješnoj zajedničkoj suradnji u prethodne dvije godine te mu želi puno sreće u nastavku trenerske karijere.
HŠK Zrinjski želi naglasiti da će navijače i javnost uskoro obavijestiti o izboru novog glavnog trenera prve momčadi, dodali su iz kluba.
-
BH Reprezentacija5 dana ago
Misimović komentarisao objavu Huseinbašića i izazvao lavinu komentara bh. navijača
-
Domaći fudbal1 sedmica ago
Suljić odlazi sa Koševa, Ahmetović promijenio odluku
-
Fudbal1 sedmica ago
Trebao je igrati za BiH, a Zdravko Mamić ga je vidio u Dinamu: Evo šta je trebao dobiti za potpis koji je spriječen
-
Domaći fudbal6 dana ago
Umro čuveni sportski radnik i humanista Senad Islam
-
Fudbal5 dana ago
(VIDEO) Sjajni Ahmedhodžić u stilu rasnog veznjaka dao veliki doprinos pobjedničkom golu Sheffielda
-
BH Reprezentacija1 sedmica ago
Francuzi se raspisali o Kolašincu: “Bolji je do te razine da se sada priča..”
-
Rukomet3 dana ago
Poznati svi četvrtfinalni parovi SP-a u rukometu
-
Domaći fudbal4 dana ago
Sarajevo se oglasilo o odlasku Ahmetovića, evo zašto je Merso napustio Koševo