Zvijezda PSG-a otvoreno: Ukoliko me u klubu ne žele, uradit ću ovo…

,

Reprezetnativac Argentine Angel Di Maria namjerava još jednu sezonu igrati u evropskom fudbalu.

Di Marijin plan je ostati u PSG-u, a potom se vratiti u rodnu zemlju i završiti karijeru. No, i u slučaju da ode iz PSG-a, namjerava još neko vrijeme ostati u Evropi.

– Moja namjera je igrati još jednu godinu u Evropi zbog Svjetskog prvenstva. Ne znam da li PSG želi da ostanem, ukoliko ne, potražit ću neku drugu opciju, izjavio je Di Marija.

Di Marija je u Parizu od ljeta 2015. godine kada je za 63 miliona eura došao iz Manchester Uniteda. Ovom 34-godišnjem fudbaleru na ljeto ističe ugovor sa PSG-om.

Ino fudbal

Haos u Crnoj Gori: Navijači tukli protivničke fudbalere

Nemile scene u Rožajama – u baražu za Drugu fudbalsku ligu utakmica između Ibra i OFK NIkšića je prekinuta u 65. minutu kod vodstva gostiju 1:0.

Nakon što su Nikšićani postigli gol domaći navijači su zapalili bakljadu, potom i utrčali u teren u pravom stampedu, scenama rijetko viđenim čak i na našim terenima, njih nekoliko desetina je počelo da juri i udara fudbalere iz NIkšića, prenosi protal Vijesti.me.

Meč je prekinut i u rukama je disciplinskih i takmičarskih organa Fudbalskog saveza.

Ovo je drugo kolo baraža za popunu 2. CFL.

U prvom kolu, Otrant je prije četiri dana savladao Ibar 2:0 na svom terenu.

Dva od tri tima, pobjednika takmičenja u regiji, idu u Drugu ligu.

Ino fudbal

Tokom slavlja: Krunić držao transparent koji vrijeđa Džekin Inter

Fudbaleri Milana osvojili su naslov prvaka Italije.

Proslavla titule organizovana je jučer, a jedan detalj posebno je privukao pažnju. Naime, grupa igrača Milana, među kojima je i reprezentativac BiH Rade Krunić, nosili su uvredljiv transparent.

“Stavite italijanski kup u guzicu”, pisalo je na transparentu, prozivajući tako gradskog rivala Intera.

Fudbal

HSV bio na pragu Bundeslige, večeras ispustili šansu pred svojim navijačima!

Večeras su na stadionu Volkspark u Hamburgu revanš susret doigravanja za Bundesligu igrali HSV i Hertha. Iako je HSV imao prednost iz prvog meča (1-0), u Bundesligi će ipak i naredne sezone igrati Hertha, koja je večeras uspjela ostvariti pobjedu rezultatom 0-2.

Većina je HSV vidjela ponovo u Bundesligi nakon prvog meča, koji su uzeli u svoju korist. Ipak, Hertha je večeras odigrala sjajnu utakmicu i u potpunosti su nadjačali protivnika.

Već u četvrtoj minuti susreta Boyata je gostujući tim doveo do prednosti, a potpuna ludnica kod gostujućih navijača dogodila se kada je Plattenhardt pogodio mrežu HSV-a u 63. minuti.

Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao, Hertha ostaje u Bundesligi!

Već od ranije je poznato da su Schalke i Werder ostvarili direktan plasman u Bundesligu.