Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Vlahović zbog Stare dame ostavio mladu ljepoticu (FOTO)

Blog Image

Srbijanski fudbalski napadač Dušan Vlahović raskinuo je vezu sa atraktivnom influenserkom Mariasole Pollio (18), jer maksimalno želi da se posveti novom klubu, pišu italijanski tabloidi.

Dušan Vlahović duže vremena je top tema u Italiji, a svojim sjajnim partijama u Seriji A privukao je veliku pažnju italijanske javnosti, te praktično ne silazi sa naslovnica sportskih listova na Čizmi.

Iako se trudio da svoj privatni život praktično sačuva od javnosti, Italijani su otkrili jednu zanimljivu priču iz ljubavnog života mladog srpskog asa.

Navodno, Vlahović je prekinuo vezu sa 18-godišnjom glumicom, voditeljkom i popularnom influenserkom Mariosole Pillio. Navodno je veza bila tajna i trajala je od novembra prošle godine.

Vlahovićev transfer u Torino utjecao je na to da se romansa ovog simpatičnog para završi. Italijanski list piše da je Vlahović taj koji je inicirao prekid, jer želi da se maksimalno fokusira na obaveze u Juventusu.

Podsjetimo da italijanski tabloidi nisu iznijeli konkretne dokaze o ovome.

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli ☀️MSP (@mariasole_pollio)

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli ☀️MSP (@mariasole_pollio)

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli ☀️MSP (@mariasole_pollio)

Slični članci