Ambiciozni NK Vis Simm-Bau angažovao je još jedno pojačanje.
Jasno je kako će ovaj klub iz okoline Maglaja biti jedan od glavnih kandidata za plasman u Premijer ligu BiH, a u prilog tome ide i serija pojačanja.
Dosad je plavo-bijeli dres zadužilo nekoliko kvalitetnih pojačanja, između ostalog došao je i Nermin Jamak, a rubrika “dolasci” sada je brojnija za Selmira Mahmutovića.
Radi se o igraču koji će svojim dolaskom dodatno osnažiti konkurenciju u napadu. Prethodno je nosio dres TOŠK-a za koji je zabio 11 pogodaka te je bio ujedno i najbolji strijelac prvog dijela sezone.
Vis Simm-Bau trenutno zauzima četvrtu poziciju sa četiri boda manje u odnosu na Posušje.




