Bivši golman Zrinjskog Dinko Horkaš doživio je neugodne scene u Hrvatskoj.
Snažan potres je utorak pogodio područje Siska i Podrinje, mnogi su ljudi ostali bez svojih domova, a stanje šoka je i danas prisutno. Poginulo je najmanje sedmero ljudi.
Neugodna iskustva sa potresom imao je i Dinko Horkaš, golman Dinama na posudbi u Varaždinu, koji je od januara do oktobra bio na ‘kaljenju’ i u Zrinjskom. Oštećenja je kuća i u njegovom rodnom Sisku…
“Imamo velika oštećenja po kući, kapa dimnjaka mi je pala u krov, pa je sve procurilo kad je kiša počela padati tokom noći. Onda smo imali i poplavu na spratu, ali smo sve nekako na kraju uspjeli sanirati – priča Dinko Horkaš za 24sata.hr svoje doživljaje iz Siska, pa nastavlja:
“Dosta mi je tih potresa, cijele panike i svega, pa sada bježimo na more. Prevelik nam je strah biti sada kod kuće, potresi stalno drmaju i dalje, nije baš ugodno živjeti.”
Od straha je spavao u automobilu.
“Spavali smo u autima. Brat i ja u jednom, mama i tata u drugom autu. Ali, znate kako je to, ne možete se baš normalno naspavati u automobilu. A čim vjetar malo jače zapuše, odmah pomislite da stiže novi potres, jako neugodna situacija”, kazao je, između ostalog, Horkaš.




