Admir Adžem, šef stručnog štaba Željezničara, koji je nakon pobjede protiv Veleža ponudio ostavku uz poruku da ne želi biti “Pedro kojeg će svi razapinjati”, jutros se ponovo javio putem društvenih mreža.
Trener Plavih podijelio je fotografiju s tribina stadiona Rođeni, gdje je bio smješten u nastavku utakmice zbog isključenja na poluvremenu.
Uz sliku je dodao i kratku poruku svojim pratiteljima.





