Željezničar je doživio drugi poraz u sezoni Wwin lige BiH. Plavi su poraženi u Bijeljini sa 1:0 od domaćeg Radnika, koji je zabilježio treći trijumf u prvenstvu.
Admir Adžem nije mogao biti zadovoljan rezultatom.
“Gradski derbi nas je energetski iscrpio, nismo bili danas na 100%, ali opet smo stvorili prilike da ne izgubimo”, rekao je Adžem i nastavio:
“Nažalost, govorilo smo da Radniku ne smijemo dozvoliti da povedu, to smo nažalost dopustili i otišla je voda na njihov mlin.”
Novinare je zanimalo i mišljenje o situacijama s VAR-om, koje su ponovo obilježile utakmicu:
“S tim VAR-om nemamo sreće, opet dva gola poništena, prvi je bio jako blizu.”
Trener Željezničara je na kraju dodao da će predstojeća pauza dobro doći ekipi:
“Pauza će nam dobro doći da se spremimo za nastavak sezone. Malo ćemo se regenerisati i neke stvari ispraviti.”
Trener domaćeg tima Vranešević




