Aleksandar Kosorić novi tim menadžer Željezničara, objavio je klub sa Grbavice.
Dugogodišnji prvitimac Plavih ponovo je na Grbavici. Nakon igračke karijere u dresu Željezničara, Kosorić se vratio u jednoj drugoj ulozi. Kosorić je u plavom dresu odigrao 188 utakmica u dva mandata i ukupno pet godina. Ulogu tim menadžera prije Kosorića obavljao je Haris Alihodžić.
”Nakon brojnih pobjeda i kapitenske trake, Kosorić započinje novo poglavlje, a ovaj put u ulozi tim menadžera.
Klub ostaje opredijeljen da i na pozicijama van terena angažuje kvalitetna i provjerena rješenja, ljude koji razumiju vrijednosti Želje i koji su s Klubom povezani iskreno i dugoročno” stoji u objavi Željezničara.




