Bosanskohercegovački sudija Antoni Bandić dobit će još jedno značajno međunarodno povjerenje, budući da je delegiran za utakmicu UEFA Omladinske lige mladih između finskog HJK Helsinkija i engleskog Manchester Cityja.
Bandić je imenovan za glavnog arbitra ovog susreta, čime nastavlja niz angažmana na evropskoj sceni, a na terenu će imati podršku sunarodnjaka Marka Perića i Damira Lazića, koji su delegirani za pomoćne sudije.
Ovakvo povjerenje UEFA-e još je jedna potvrda kvaliteta i ugleda koji bh. sudije uživaju u međunarodnim takmičenjima.
Utakmica između HJK Helsinkija i Manchester Cityja igra se u utorak s početkom u 16 sati, a susret je dio nastavka takmičenja u UEFA Omladinskoj ligi mladih.




