Prvi čovjek Tuzla Cityja Azmir Husić, izabran je za počasnog građanina Srebrenika!
Nakon što je Tuzla City prije dvije godine potpisao sporazum sa Srebrenikom o međusobnoj saradnji i zajedničkom ulaganju u Gradinu, Srebreničani su odlučili da se na ovaj način oduže Husiću.
Danas je održana sjednica Gradskog vijeća Srebrenik na kojoj je odlučeno da se Azmiru Husiću dodijeli status počasnog građanina, a priznanje će mu biti uručeno u ponedjeljak 21.juna na svečanoj sjednici vijeća kada se bude obilježavao Dan Grada Srebrenika.
Inače, Gradina je nedavno izborila plasman u 1. ligu Federacije BiH.




