Ekipa Posušja dobila je novo pojačanje pred narednu sezonu.
Poznato je kako se ovaj klub nakon dugih 12 godina vratio u m:tel Premijer ligu BiH, a s tim u vezi čelnici kluba intenzivno tragaju za pojačanjima.
Na Mokri Dolac je sada stigao 26-godišnji Luka Lučić koji je posljednju polusezonu proveo u redovima Tuzla Cityja, a ovo mu je ujedno i povratak u Posušje.
Lučić je sve dogovorio sa novim premijerligašem i pojavio se na prozivci koju je izvršio šef stručnog štaba Denis Ćorić.
Inače, ovaj fudbaler je ranije u našoj zemlji još igrao za Zrinjski i Borac.




