Besimu Šerbečiću konačno je krenulo u Rosenborgu.
Mladi defanzivac se u norveški klub vratio zimus nakon posudbe u Sarajevu. U početku nije mnogo igrao, ali je onda ‘uskočio’ nakon povreda nekih od fudbalera sjajno iskoristio šansu.
Trener Rosenborga Åge Hareide nedavno je javno hvalio Šerbečića, koji bi sada, po svemu sudeći, mogao dobiti i novi ugovor.
– Odlično je igrao u posljednjih nekoliko utakmica i definitivno je igrač s kojim bi volio da se produži saradnja, rekao je Hereide.
Ugovor Šerbečiću ističe na kraju godine.
– Lijepo je čuti da me Rosenborg želi zadržati, ja sam veoma ponosan. To je veliki klub, poručio je.
Podsjetimo, Šerbečić je u Rosenborg došao iz Radnika.




