Bijeljinac Luka Jović nedavno je okončao svoju epizodu u Eintrachtu.
Srbijanski fudbaler u Frankfurt se vratio zimus nakon što u Realu nije imao najbolji status, ali tokom vremena provedenog na posudbi nije se baš pretjerano istaknuo.
S obzirom da je posudba u međuvremenu istekla, Jović se vratio na Santiago Bernabeu i iščekuje kakvu će odluku po pitanju njegove budućnosti donijeti novi Realov trener Carlo Ancelotti.
I dalje su prisutne glasine o mogućem odlasku, a Španci tvrde kako nije isključeno da mladog napadača od sljedeće sezone gledamo ponovo u Bundesligi, i to u dresu – Borussije M'Gladbach.
Navodno su čelnici ovog kluba već stupili u kontakt sa Realom, a na njegovom dolasku insistira novi trener Adi Hutter s kojim je već sarađivao u Eintrachtu.




