Uprkos poznim igračkim godinama Senijad Ibričić i dalje briljira.
Sa 36 godina Ibričić je najstariji u svlačionici Domžala, ujedno i kapiten u ovom slovenačkom klubu, a partije koje pruža pokazuju kako i dalje nije za staro gvožđe.
Upravo je Ibričić bio najzaslužniji što su Domžale jučer izborile plasman u četvrtfinale Kupa Slovenije savladavši sa 2:1 u gostima Maribor. Meč je obilježio gol bh. napadača koji je uistinu bio – spektakularan.
Naime, igrala se 33. minuta kod rezultata 0:0 kada je Ibričić namjestio loptu iskosa s lijeve strane za slobodni udarac. Potom je uslijedio fantastičan šut koji je prevario i domaćeg golmana pa je slavlje gostiju moglo početi.
Gol za Domžale kasnije je postigao i Dejan Georgijević koji je doskoro nosio dres Veleža.




