Nekadašnji fudbaler Zvijezde 09 i Tuzla Cityja kreće u nove izazove.
Senegalac je na bh. terenima igrao u periodu od 2019. do 2021. godine, nakon čega je otišao u Mornar iz Bara, a sa ovim crnogorskim klubom sada se razišao.
Kao slobodan igrač ovaj 27-godišnjak je odlučio otići u Inđiju, klub čije je boje branio u sezoni 18/19, a očekuju se da će biti pojačanje u borbi za viši rang.
Stasiti napadač dolazi u klub kao zamjena za Milana Vidakova koji se nakon prvog dijela sezone vratio u Vojvodinu.
Inđija inače u Prvoj ligi Srbije (drugi rang takmičenja) zauzima lidersku poziciju sa 46 bodova.




