Bh. internacionalac Adnan Šećerović okončao je epizodu u Armeniji.
Šećerović je prethodnu polusezonu proveo igrajući za tamošnji Pyunik Yerevan, no ugovor mu je u međuvremenu istekao i u potrazi je za novim angažmanom.
U proteklim mjesecima Šećerović je igrao standardno za Pyunik. Odigrao je 15 utakmica u prvenstvu, a na svom kontu ima i četiri asistencije.
Kroz dosadašnju karijeru Šećerović je igrao u nekoliko zemalja, a u Premijer ligi BiH je pored Željezničara još nastupao za Slobodu, Mladost iz Doboja kod Kaknja i Tuzla City.




