Fudbaleri Borca danas su otputovali u Tursku, u Antaliju, gdje će odraditi zimsku bazu priprema pred nastavak sezone WWin lige BiH. Nakon zimske pauze i prve faze priprema u Banjaluci, ovo putovanje označava ključni dio priprema za nastavak sezone, u kojem će cilj osvajanje WWin lige BiH
Trener Vinko Marinović poveo je sa sobom 30 igrača, kombinujući iskusne fudbalere i mlađe nade iz klupskog pogona. Ovi dani u Antaliji biće posvećeni intenzivnim treninzima, taktičkim pripremama i pripremi fizičke forme, kako bi tim bio spreman za zahtjevne utakmice koje slijede u Premijer ligi.
Odbrana: Sebastijan Herera, Jurih Karolina, Viktor Rogan, Siniša Saničanin, Zoran Kvržić, Nemanja Jakšić, Abel Paskval, Šerif Diuf, Dušan Vrbić, Domagoj Čulina, Jusuf Terzić.
Veznjaci: Srđan Grahovac, David Vuković, Stojan Vranješ, Miloš Jojić, Stefan Savić, Amer Hiroš, Sandi Ogrinec, David Čavić, Dino Skorup, Ognjen Radošević, Noah Pušić, Pavle Đajić.
Napad: Luka Juričić, Karlo Perić, Matej Deket.
Banjalučani će 20. januara odmjeriti snage sa mađarskim Seged Grošičem, a četiri dana kasnije će igrati protiv ruskog Orenburga.
Potom će se 27. januara sastati sa bugarskom ekipom Boteva iz Plovdiva, a posljednji rival u Turskoj će im biti još jedan ruski tim, Rubin iz Kazanja. Taj duel je rezervisan za 31. januar.




