Narednog vikenda nas očekuje nastavak Premijer futsal lige Bosne i Hercegovine, a iza klubova je uzbudljiv prelazni rok ove zime.
FC Mostar SG je napravio veliki posao i ove zime u svoje redoveo doveo četiri nova imena, a to su sinoć potvrdili i na svojoj zvaničnoj stranici.

“FC Mostar SG obavještava svoje članove, navijače i simpatizere Kluba da su – Petar Nikolić , Italo Neves Souza, Srđan Ivanković i Miloš Radujković zvanično članovi našeg kluba. S ponosom predstavljamo naše nove članove uz prisustvo clana Predsjedništva kluba – Alena Đulimana direktora firme “Staklorad” koja je dugogodišnji sponzor našeg kluba” – stoji u objavi kluba.

Derbi kola ovog vikenda igra se u glsvnom gradu BiH, GFC Sarajevo će ugostiti FC Mostar SG .





