Uoči revanš utakmice Željezničara i Dinamo Minska, na press-konferenciji govorio je štoper Plavih Edin Cocalić.
– Atmosfera je kod nas uvijek vrhunska. Naučili smo da, ako mi nismo složni unutar ekipe, da nema nikakve šanse bez toga. Što se tiče prve utakmice, iskusniji smo i spremniji za 90 minuta, tako da se nadam da će nam sada biti i lakše jer se sada više poznajemo – izjavio je Cocalić.
– Žalio sam u momentu zbog propuštene prilike, nemam više za čime da žalim. Nisam toliko loše reagovao, da sam otišao malo u stranu, vjerovatno bih postigao gol – prokomentarisao je štoper Želje svoju propuštenu priliku u prvoj utakmici – izjavio je.




