Golman belgijske fudbalske reprezentacije Thibaut Courtois požalio se što mora u nedjelju igrati protiv Italije.
Belgija je u polufinalu Lige nacija poražena od Francuske rezultatom 3:2 i sada joj preostaje utakmica s Italijom za treće mjesto, a Courtois je ocijenio da ustvari to nema nikakvog smisla.
– Ne znam zašto igramo utakmicu za treće mjesto. Biti treći ili četvrti u Ligi nacija, pa to nikoga ne interesuje. To je besmisleno, kao da igramo za ništa, poput trening utakmice, rekao je Courtois.
Belgijanci će se sa Italijom sastati u nedjelju u Torinu, dok isti dan finale igraju Francuska i Španija u Milanu.




