Fudbalska reprezentacija Crne Gore vrbuje još jednog igrača iz Srbije.
Nakon što su Crnogorci uspjeli da od Srbije “ukradu” dokazanog centarfora Uroša Đurđevića koji igra za Sporting, sada bi njegovim stopama mogao krenuti još jedan fudbaler.
Crnogorci su, kako pišu tamošnji mediji, odlučni da u nacionalni tim dovedu i Slobodana Tedića. Radi se o rođenom Podgoričaninu koji je dosad igrao pod zastavom Srbije, a njegov talenat prepoznao je i Manchester City koji ga je u januaru prošle godine za tri miliona eura kupio od Čukaričkog.
Danas je Tedić na posudbi u Zwolleu gdje sve više dobija priliku, a da bi bio pojačanje za Sokolove procijenio je i selektor Miodrag Radulović.




