HKK Široki objavijestio je javnost o rezultatima testiranja na Covid-19.
Novo testiranje u bh. klubu su sproveli nakon što je jedan igrač skoro bio pozitivan na koronavirus, a danas je ukupno zaraženo njih deset.
Dio pozitivnih igrača ima blaže simptome i dobro se osjećaju, dok su ostali bez ikakvih simptoma. U novonastaloj situaciji klub je u dogovoru sa epidiomološkom službom ŽZH odlučio da svi testirani članovi HKK Široki budu u samoizolaciji.
“Za vrijeme trajanja ovih mjera naš klub je obustavio sve aktivnosti. Prolongiran je i početak priprema omladinskog pogona, a dvorana i prateće prostorije su sve temeljito dezinficirane”, izjavio je predsjednik kluba Igor Jelčić koji je i sam uspješno prebolio virus, te je na posljednjem testiranju bio negativan.
Klub je u stalnom kontaktu sa epidiomološkom službom i sukladno njihovim preporukama, ukoliko bude sve u redu, treninzi će se nastaviti 29. augusta.




