Kapiten fudbalske reprezentacije BiH Edin Džeko stigao je u BiH.
Napadač Rome je nakon završetka sezone u italijanskoj Seriji A doputovao u Sarajevo na odmor. Danas se već sastao sa selektorom Ivaylom Petevom, a stigao je i da posjeti i svoje prijatelje.
Tako se danas Džeko zaputio i u Vogošću gdje je na trenerskom programu za A licencu njegov bivši saigrač Senijad Ibričić, a s njima u društvu je također bio i Aldin Džidić. Još jedan fudbaler koji je ostavio trag u BiH.
I dok Ibričić i dalje briljira kao fudbaler, Džidić se već nekoliko godina bori za prava istih kroz sindikat, a također radi i kao trener u kadetskoj selekciji Olimpika.





