Bh.nogometaš u Švedskoj, u ekskluzivnom intervjuu za naš portal, otkriva kako je prebolio opasni virus COVID 2019.
U razgovoru za naš portal otkrio je motive svog javnog oglašavanja. Kako je otkrio opasni virus, kome se obratio za pomoć i kako je sa trudnom suprugom i dvoje djece prošao najgore.
– Istina je da sam imao virus. Svi simptomi i doktori s kojima smo razgovarali potvrdili su da smo supruga i ja “zakačili” virus.
“Želim da poručim svim našim ljudima da eventualna zaraza ne znači smrt. Moja supruga i ja smo najbolji primjer. Imali smo sve simptome, a evo, fala Bogu sada smo dobro”- izjavio je Aldin Subašić, bh.nogometaš jednog švedskog niželigaša.
Kompletan video intervju pogledajte na portalu Sportske.ba.
(R.S.)




