Ekipa Posušja upisala je jučer novu pobjedu u 1. ligi FBiH.
Posušje je u 24. kolu na gosotvanju savladalo NK Vis Simm-Bau rezultatom 1:0, a jedini gol na utakmici postigao je Josip Serdarušić u 14. minuti.
Ovim trijumfom Posušje je dodatno učvrstilo prvu poziciju i sada ima devet bodova više od Goražda, a čini se da se i navijači već polako pripremaju za povratak u Premijer ligu.
Na povratku kući ekspediciju Posušja su dočekale nestvarne scene. Na repertoaru su bile baklje, vatromet, a nije izostala ni pjesma navijača. U ovom gradiću očigledno vlada prava euforija.
Kako je to izgledalo pogledajte OVDJE!




