I Miloš Filipović iz Zrinjskog našao se među kristalih 11. Napadač Plemića i ranijih je godina imao tu čast. Nakon što je primio priznanje, zahvalio je svima…
– Drugu godinu zaredom sam izabran u Kristalnih 11. Zahvaljujem kolegama koji su glasali, kao i saigračima bez kojih ovo ne bi bilo moguće, rekao je Filipović.
Ovog sjajnog napadača u narednoj sezoni nećemo gledati na premijerligaškim terenima.
– Potpisao sam ugovor u Grčkoj. Idem dalje, moja priča u Premijer ligi je zasad završena, kazao je novi napadač Larise.




