Fudbaleri tuzlanske Slobode danas će od 17:30 sati igrati susret 8. kola m:tel Premijer lige BiH protiv Igmana. Susret se igra u Doboj-Kaknju.
Crveno-crni na put su krenuli jučer (utorak), a tom prilikom svratili su i do Visokog.
“Na putu do Viteza, ekipa je posjetila i Bosansku dolinu piramida u Visokom. Saznali su dosta toga o ovom kompleksu , historiji piramida, a ovom zajedničkom posjetom cilj je dodatno podići samopouzdanje i atmosferu u timu”, napisali su iz FK Sloboda.
“Očekuje nas jedna tvrda utakmica protiv dobrog protivnika. Idemo tamo da se nadigravamo. Vjerujemo da ćemo biti pravi i da ćemo donijeti tri boda u Tuzlu. Prošlu utakmicu smo izgubili i želimo taj utisak popraviti”, istakao je Kenan Delić fudbaler Slobode.
Trener Slobode Adnan Jahić za ovaj susret na raspolaganju ima sve igrače.




