Kompletirano je 18. kolo Premijer lige BiH. Zaključno sa današnjim danom završen je prvi dio sezone, a titulu jesenjeg prvaka ponijela je ekipa Željezničara. Loši vremenski uslovi odrazili su se i na posjetu stadionima, pa je tako utakmice posljednjeg kola posmatralo svega 6.450 ljudi.
Najviše publike posmatralo je pobjedu Željezničara protiv Radnika. Na stadionu “Grbavica” skupilo se 4000 gledatelja.
Na Gradskom stadionu u Banjoj Luci utakmicu Borca i Širokog Brijega posmatralo je 1.500 gledatelja.
U Zenici je duel između Čelika i Zrinjskog posmatralo svega 300 gledatelja.
Nešto veći broj bio je prisutan na utakmici Viteza i Sarajevo, njih 350.
Slična brojka je bila u Doboj Kaknju, meču između Mladosti i Krupe prisustvovalo je 250 ljudi.
Ubjedljivo najmanju posjetu imala je utakmica GOŠK-a i Slobode. Na stadionu “Perica Pero Pavlović” skupilo se svega 50-ak gledatelja.




