Situacija za rubriku “vjerovali ili ne” dolazi nam iz susjedstva.
Danas se mnogo priča o utakmici 20. kola 2. hrvatske lige između Sesveta i Cibalije, ali ne zbog golova i lijepih poteza, već nemilih scena koje su zabilježene.
Sve je krenulo u 70. minuti kada sudac nije gostima svirao jedanaesterac pri vodstvu 1:0, a kulminiralo je u 90. kada je na signal pomoćnika svirao ofsajd u trenutku dok je Cibalijin igrač zabijao gol.
Ogorčeni suđenjem, najvatreniji navijači Cibalije su nakon posljednjeg sučevog zvižduka krenuli prema prostorijama kluba, a na kraju, radeći svoj posao, najdeblji kraj su izvukli redari Sesveta.
Redari su, kako piše portal 24sata.hr, bili mahom lokalni simpatizeri kluba.
Za Cibaliju su od prve minute igrali Edis Smajić i Hamza Mešanović, bivši fudbaleri Slobode i Veleža.




