Fudbaleri Željezničara odigrali su prijateljski meč za pamćenje i deklasirali ekipu Međugorja rezultatom 9:0. Plavi su dominirali tokom cijelog susreta, a hat-trick je postigao Hamza Jaganjac.
Dvostruki strijelac bio je Joey Konings, dok su po jedan pogodak dodali Enes Alić, Joao Erick, Madžid Šošić i Vini Peixoto.
Trener Željezničara na teren je poslao ekipu u sastavu: Muftić – Odinaka, Seedorf, Karamarko, Alić – Erick, Milošević, Šošić, Boljević, Pejić – Konings. U nastavku su priliku dobili i Abdulahović, Kelmendi, Vini Peixoto, Freeman, Dragović, Troupee, Jaganjac, Šukilović, Garcia, Osmanović i Obradov.
Ekipa sa Grbavice se već sutra vraća u Sarajevo kako bi nastavila pripreme za predstojeće izazove.




