Nakon poraza od Gruzije oglasio se i golman bh. reprezentacije Ibrahim Šehić.
I Šehić je, kao i svi, razočaran zbog onoga što se desilo večeras na Bilinom polju. Očekivalo se da će Zmajevi rutinski slaviti te tako popraviti atmosferu, no uslijedila je blamaža i poraz od 1:0.
– Imali smo nekoliko dobrih šansi, poništili su nam i čist gol. Teško se kasnije bilo vratiti. Ni teren nije bio dobar, nismo mogli brzo igrati, a na kraju krajeva lopta nije htjela u gol. Pokušali smo s novim idejama pronaći naš stil igre. Još puno šteka, imamo vremena da ispravimo. Srećom, imamo tu utakmicu za tri dana i priliku da budemo bolji. Moramo pobijediti, prokomentarisao je Šehić.
Naredni protivnik je Luksemburg.




