Igman iz Konjica razišao se sa napadačem Seidom Zukićem.
Na proljeće će Igman pokušati izboriti plasman u Premijer ligu BiH, međutim u tom pohodu neće moći računati na Zukića koji je odlučio napustiti klub.
Navodno će 27-godišnji fudbaler svoj životni put nastaviti u Austriji, gdje je pronašao posao, a uporedo će igrati u jednom niželigašu.
“Seidu se zahvaljujemo na dosadašnjoj sradnji i učinku za FK Igman Konjic i želimo mu puno sreće i uspjeha u budućnosti”, stoji na stranici Igmana.
U karijeri Zukić je još igrao za Orašje, Travnik, Vitez, Radnik, Slobodu, francuski Tours…




