Ekipa Krupe polusezonu u 1. ligi Republike Srpske okončala je na liderskoj poziciji.
Šef stručnog štaba Vladimir Ilić nije se prepustio slavlju i uživanju. Prethodnih dana usavršavao se u grčkom klubu Asterasu, a uporedo slaže kockice i u igračkom kadru.
Kako prenosi portal Srpskainfo, ekipu iz Kanjona Vrbasa već je napustilo nekoliko fudbalera, a to su Srđan Eskić, Dejan Glišić, Đorđe i Lazar Nišić, Uroš Ivetić, Borislav Đogić i Mihajlo Živković, što bi uskoro trebao potvrditi i sam klub.
Isto tako vode se pregovori i oko pojačanja. Sa nekoliko fudbalera je saradnja već dogovorena, ali će njihova imena da budu objavljena tek kada se potpišu ugovori.
Inače, Krupa će pripreme za drugi dio šampionata početi 17. januara.




