Rijad Kobiljar napustio je Posušje i karijeru će nastaviti u Turskoj.
Rijad Kobiljar je napustio Posušje i pozdravio se sa dosadašnjim saigračima, potvrđeno je za MeridianSportBH.
Sjajni ofanzivac će karijeru nastaviti u Turskoj, a potpis ugovora slijedi u narednim danima. On je u sezoni za nama bio jedan od najboljih ofanzivaca Premijer lige BiH i kao nagrada za dobre partije stiže potpis ugovora sa turskim klubom.
Za ekipu Posušja je odigrao 30 utakmica i postigao dva gola, uz pet asistencija, a nastupao je još za Sarajevo, Travnik, Olimpik, Zrinjski, GOŠK, Olimpiju, Rudar Velenje, Uerdingen iz Njemačke, ekipu Armade iz Sjedinjenih Američkih Država i Tuzla siti.
Podsjetimo, on je bio i na radaru Borca, ali je očigledno da do transfera neće doći.




