Čini se da bi Seada Kolašinca od ljeta mogli gledati u Francuskoj.
Našem fudbaleru na kraju sezone ističe ugovor sa Arsenalom i definitivno ga neće produžiti, a brojni klubovi već sada pregovaraju s njim o transferu.
Jedan od klubova koji bi rado vidio Kolašinca u svojim redovima je francuski velikan Marseille. L'Equipe izvještava da se pregovori kluba i fudbalerovih zastupnika već uveliko vode.
Kolašinac će napustiti Emirates bez obeštećenja, baš kao što je i Schalke kada je dolazio u Arsenal.
Marseille trenutno zauzima treće mjesto u Ligue 1 i mogao bi sljedeće sezone igrati Ligu prvaka, što je svakako privlačno za Kolašinca.
Također, jedan od zainteresovanih klubova je i Watford.




