Šokantnih 0:5 u meču Manchester Uniteda i Liverpoola teško je sjelo navijačima Crvenih šavola, a posebno jednom bivšem članu kluba.
Nakon utakmice se oglasio legendarni Unitedov bivši stoper Rio Ferdinand, koji poraz nije podnio baš najbolje, blago rečeno.
Objavio je fotografiju kako leži u bolničkom krevetu, ali nije otkrio razlog što se dogodilo pa je završio u šok-sobi.
This 60 mins have sent me to A&E…
FFS🤬🤬🤬#MUNLIV pic.twitter.com/4Ktb3gQqo5
— Rio Ferdinand (@rioferdy5) October 24, 2021




