Dok iščekuju revanš susret drugog pretkola Konferencijske lige, u Partizanu su stigle loše vijesti.
Naime, UEFA je izrekla kaznu beogradskom klubu zbog propusta u organizaciji utakmice prvog pretkola Evropske lige protiv AEK-a iz Larnake.
Nakon izvođenja penala Kiprani su prošli dalje, a Partizan će zbog prekršaja morati uplatiti 25.250 eura u kasu UEFA-e.
Delegatu su posebno zasmetali incidenti na tribinama – korištenje baklji i pirotehnike, neprohodni prolazi gdje su stajali navijači, kao i predmeti koji su završili na terenu.
Ova sankcija svakako predstavlja značajan udarac za Beograđane, kojima je svaki euro od velikog značaja, ali pravila UEFA-e su jasna i bez izuzetaka.




