Počeo je prvi ovosezonski derbi između Sarajeva i Željezničara.
U prvim minutama utakmice Manijaci su na južnoj tribini izvisili parolu s jasnom porukom igračima Plavih.
“Poderite komšinicu jer nije vam ni blizu, poklonite nam još jednu pobjedu u nizu”, pisalo je na paroli.





