Navijačka grupa Manijaci najavila je masovan odlazak u Tuzlu, gdje Željezničar u srijedu igra utakmicu šesnaestine finala Kupa Bosne i Hercegovine protiv Slobode.
U saopštenju objavljenom na društvenim mrežama, Manijaci su pozvali sve navijače da ispune gostujući sektor na stadionu Tušanj i pruže podršku ekipi u borbi za prolazak u osminu finala.
„Prva prepreka je tuzlanska Sloboda i očekujemo masovan odziv navijača kako bismo prošli prvu stepenicu i izborili plasman dalje. Utakmica se igra u večernjem terminu, pa nema izgovora da ne napunimo gostujući sektor“, poručili su iz navijačke grupe.
Iz Manijaka su također istakli da za ovo gostovanje neće biti organizovanog prijevoza, već će navijači putovati u vlastitom aranžmanu. Duel Slobode i Željezničara igra se u srijedu od 20:15 sati, dok će cijena ulaznica biti objavljena naknadno.




