Navijačka grupa FK Željezničar Manijaci, objavila je da sutra neće bodriti svoj tim na gostovanju protiv Borca u Banjoj Luci.
Razlog izostanka, kako navode u saopštenju, jesu zahtjevi policije koji su, prema njihovim riječima, nemogući za ispuniti.
Manijaci poručuju da će umjesto toga fokus usmjeriti na sljedeći domaći meč, koji se igra u srijedu na Grbavici protiv Širokog Brijega, te pozivaju sve navijače da ispune stadion i pruže maksimalnu podršku ekipi.




