Najvatreniji navijači Željezničara Manijaci oglasili su se uoči utakmice sa Veležom.
Manijaci su još jednom pozvali Željine navijače da napune Grbavicu.
“Evropa nam nije na dohvat ruke, ali teoretski nije ni nedostižna. Sve dok postoji matematička šansa za to, naše je da se nadamo i da mi s tribina damo svoj maksimum i odradimo svoje kako bi pomogli doći do takvog cilja.
Sutra nam u goste dolazi stari mostarski rival, Velež, koji nam je glavni konkurent za 4. mjesto na tabeli koje potencijalno vodi na evropska takmičenja. To je samo dodatni motiv da sutra Grbavica bude puna i da po starom dobro običaju, Grbavica rutinski ostane najposjećeniji stadion u našoj državi”, navode Manijaci u objavi.
Susret Željezničara i Veleža igra se na Grbavici od 20:45 sati, a sudit će ga Dragan Petrović iz Banjaluke.




