Zagrebački Dinamo je doživio katastrofu u gostima kod Vukovara (1:0) u 11. kolu HNL-a. Strijelac jedinog pogotka bio je Jakov Puljić u 53. minuti, čime su Vukovarci došli do devet bodova i izjednačili se s pretposljednjim Osijekom. Dinamo je ostao na 22 boda pa zaostaje tri boda za vodećim Hajdukom, koji je u odličnoj formi.
Ekipa sarajevskog stručnjaka Marija Kovačevića odigrala je vrlo slabu utakmicu.
“Čestitam Vukovaru na zasluženoj pobjedi, opet smo dominirali u prvom dijelu, ali ne konkretno. Nevjerovatno je da smo tako griješili u drugom poluvremenu. Htjeli smo pobijediti, ali imamo problema kad nam protivnik stane u blok. Iskoristili su prilike. Mijenjali smo, stavio sam svježije igrače, ali nije bilo dobro. Stojković i Valinčić su morali izaći zbog povreda. Nadam se da ćemo izvući pouke. U subotu je Rijeka, neće biti lagano, ali vjerujem da ćemo igrati bolje i idemo po pobjedu na Maksimiru”, rekao je trener Dinama.




