U-15 reprezentacija Bosne i Hercegovine osvojila je drugo mjesto na XIV Međunarodnom memorijalnom turniru „Josip Katalinski-Škija.“
Izabranici Čedomira Ćuluma su u finalu turnira poraženi od selekcije Grada Beograda rezultatom 0:1. Jedini pogodak na utakmici postigao je Uroš Mitrović u 59’.
Za Bosnu i Hercegovinu su nastupili: Aleksa Stojić (41. Arian Crnovšanin), Pavle Jović (65. Kerim Lokvančić), Filip Bošnjak, Rijad Zec, Nedim Hrnjić, Kerim Rakaj (41. Emilio Andrijević), Demir Mujanović (41. Mate Anđelić, 79. Aleksa Lubura), Pavle Manigoda, Viktor Railić (41. Adin Tatlić), Viktor Tripić (41. Mirko Begić), Anas Škoro (22. Jovan Stanišić).
Sarajevo i Istočno Sarajevo osvojili treće mjesto
U susretu za treće mjesto selekcija Sarajeva i Istočnog Sarajeva pobijedila je Crnu Goru sa 2:0.
Posebno priznanje
Za igrača koji igrom najviše podsjeća na Katalinskog proglašen je kapiten selekcije Bosne i Hercegovine Nedim Hrnjić.
Po završetku turnira uslijedila je ceremonija proglašenja pobjednika, a priznanja igračima uručili su supruga pokojnog Škije, Jasna Katalinski i šef odjela za nacionalne selekcije NS/FS BiH Alija Porča.
N/FS BiH




