Rukometni klub Borac angažovao je novo pojačanje.
Vrijedno rukovodstvo kluba iz Banjaluke već neko vrijeme radi na slaganju tima za narednu sezonu, a prvo pojačanje je Stefan Miljković.
Radi se o rukometašu koji je u prošlosti već imao priliku nositi Borčev dres, a posljednji angažman je imao u šampionu Srbije, ekipi Vojvodine.
Miljković je sa Borcem potpisao jednogodišnji ugovor.
Ranije su, podsjetimo, Borcu vjernost produžili Miloš Nježić i Vlado Draganić.




