Nekadašnji fudbaler Sarajeva Miloš Stojčev započeo je novu fazu karijere, ovoga puta u trenerskoj ulozi, postavši dio stručnog štaba Crvene zvezde.
Stojčev će sarađivati sa Dejanom Stankovićem, koji se tokom zimskog perioda vratio na klupu beogradskog kluba i preuzeo vođenje prvog tima crveno-bijelih. Njegovo imenovanje dolazi kao nagrada za dosadašnji rad u omladinskom pogonu kluba.
Naime, Stojčev je prethodno obavljao trenerske zadatke u Grafičaru, razvojnom timu Crvene zvezde, gdje je bio uključen u rad sa mlađim kategorijama. Upravo na osnovu tog angažmana dobio je priliku da se priključi stručnom štabu seniorske ekipe.
Uz njega, u stručnom timu ostaju i članovi koji su bili dio prethodnog štaba. Među njima su bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine i trener golmana Nemanja Supić, zatim asistent Nikola Mikić, kao i kondicioni treneri Marko Vasiljević, Nikola Todorić i Nikola Perišić.




