Luka Modrić je u srijedu protiv Paris Saint-Germaina još jednom pokazao svoju klasu.
Hrvatskom fudbaleru pripadaju velike zasluge za veliku pobjedu Reala i prolazak u četvrtfinale Lige prvaka, a poslije utakmice na vidjelo izlaze mnoge stvari.
Tako je prilikom analiziranja utakmice u emisiji El Partizado de COPE otkrivena zanimljivost, odnosno riječi koje je Modrić rekao svom prijatelju.
Najprije je jedan od voditelja emisije Poli Rincon hrabro nagovijestio da će Real biti prvak Evrope, a onda je drugi voditelj Paco Gonzales dodao da to isto misli i nekadašnji fudbaler Zrinjskog.
“Onu rečenicu koju si rekao, Poli, Modrić je već rekao mom prijatelju: ‘Ako pobijedimo PSG, osvojit ćemo Ligu prvaka'”, prenijeli su riječi hrvatskog asa.
Modrić, podsjećamo, već ima osvojena četiri trofeja Lige prvaka s kraljevskim klubom




