Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Muhamed Bešić podržao reprezentativne kolege

Blog Image

Bosna i Hercegovina večeras igra najvažniju utakmicu u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo protiv Grčke na Georgis Karaiskakis stadionu u Pireju.

Jedan od onih koji je srcem uz reprezentativce je i ljubimac bosanskohercegovačkih navijača, Muhamed Bešić.
Obzirom da je zbog povrede van terena već duži period, nije u stanju večeras na travnjaku pomoći kolegama iz reprezentacije u pohodu na osvajanje tri boda u Pireju.

Begovića, Spahića, Zukanovića, Kolašinca, Vranješa, Jajalu, Pjanića, Hajrovića, Lulića, Džeku, Ibiševića, ali i sve ostale reprezentativce podržao je fotografijom koju je objavio na oficijelnim stranicama na socijalnim mrežama (Facebook, Instagram), a na kojoj se nalazi u dresu reprezentacije BiH sa brojem sedam.

Slični članci