Bugarska ekipa Lokomotiv Plovdiv predstavila je danas novo pojačanje.
Dres ovog kluba obukao je Muhammed Mussa koji stiže na jednogodišnju posudbu iz Basaksehira.
Mussa je ljubiteljima fudbala u Bosni i Hercegovini ostao upamćen kao fudbaler Željezničara, gdje je nastupao na polugodišnjoj posudbi. Na Grbavicu je stigao iz istanbulskog kluba sa statusom reprezentativca Nigerije i trebao je zamijeniti Kerima Memiju, ali se nije uspio nametnuti i opravdati status pojačanja. Grbavicu je napustio neslavno. Dva kola prije kraja prošle sezone pokupio je svoje stvari i vratio se u Tursku bez objašnjenja i pozdrava sa nekim od čelnika Željezničara.
Musa je za Željezničar odigrao šest utakmica u PLBiH i tri u Kupu naše zemlje, a uspio je upisati i jednu asistenciju.




