Fudbaleri Željezničara danas su na Koševu prokockali titulu prvaka BiH nakon što su u gradskom derbiju poraženi od Sarajeva rezultatom 1:0. Kolo prije kraja prvenstva Zrinjski je preuzeo lidersku poziciju, a napadač Željezničara Ivan Lendrić, smatra da Željezničar nema nikakvih šansi da osvoji naslov.
Prvi strijelac Premijer lige BiH iznio je teške optužbe na račun Zrinjskog, čiji je dres svojevremeno nosio.
“Znam da nema šanse da osvojimo titulu i čestitam im na tituli, a neka se pitaju zašto im čestitam. Nije prvi put da pobjeđuju u 95. iz penala. No, mi smo najveći krivci”, kratko je nakon utakmice rekao Lendrić za Al Jazeeru Balkans.




